| anoanim21 a întrebat:

Am 16 ani si deja ma gandesc la ce facultate sa dauhappy. Deja imi planuiesc sa merg la o facultate pentru teatru si actorie in UK dar nu sunt sigur.Prima data as vrea sa fac o facultate de actorie in Romania si sa lucrez in timpul liber pentru a strange bani pentru facultatea din UK/SUA(undeva unde engleza sa fie limba materna si se fac filme/seriale) si sa fie si ok la pret.
Pareri/sugestii?
Scuzati greselile gramaticale happy

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, este bine așa, întâi actorie în România.

1 răspuns:
| Catrice a răspuns:

Mai repede ai câștiga banii daca ai munci orice in UK decat ca actor in Românialaughing