| dreamgirl1994 a întrebat:

Am 18 ani si sunt cintareata! sunt destul de populara in orasul meu si acum am primul meu concert! As vrea sa ma ajutati sa imi aleg un pseudonim!

3 răspunsuri:
| Sweety27 a răspuns:

Buna. conteaza ce gen muzical abordezi, si stilul tau. lasa-mi o adresa de email si ma ocup de imaginea ta (nume, promovare, album), daca te intereseaza.

| dendendenis a răspuns:

Badgril.Cred că sună interesant. Funda pls.

| Oviiyy a răspuns (pentru dendendenis):

Sa iei puta in gura si sa iti tragi pielea pe ochi, repede funda, mars de aici, ai dat un rasp si gata, vrei fundita la codita...