| Catalin_Zaharie_1996 a întrebat:

Am 19 ani, proaspat absolvent de liceu.De mic copil m-am vist cu o arma in mana asa ca m-am decis sa devin militar. Problema este ca, din pacate nu am reusit sa ma inscriu la academia militara din mai multe motive personale. As vrea sa stiu daca as putea lucra in cadrul armatei un an sau doi iar dupa sa pot face facultatea.( din simpla curiozitate as vrea sa stiu si salarile chiar daca mergi sau nu mergi in misini in afara tari),

Răspuns Câştigător
| AFR81 a răspuns:

Am prieteni care s-au pregatit, au luat probele fizice (alea-s cele mai grele), au stat 3 luni in armata, iar apoi au venit aici si muncesc la unitate pe salarii de 15-16 milioane. Mai multe detalii nu stiu, intereseaza-te si tu. Ideea e ca se cauta asa ceva. Ai putea gasi de munca.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca esti tu cel din poza, nu ti-ar sta bine cu o arma in mana. E doar o parere. happy

| Catalin_Zaharie_1996 explică (pentru anonim_4396):

Poza e de cand aveam 15 ani...