| Ursachi_Cristina_1994 a întrebat:

Salut am caditat pentru primarul.scolii puteti sa-mi dati niste idei:daca tu ai fi primarul.scolii ce schimbari ai
face pentru scoala.

Sper sa ma ajutati

1 răspuns:
| saturday10 a răspuns:

In primul rand, cred ca ai candidat pentru seful clasei sau presedintele consiliului de elevi, nu exista primarul scolii. Poti face diferite activitati, de exemplu ziua lecturii in care fiecare elev vine cu o carte la el si intr-o pauza va strangeti undeva si cititi. Ai putea sa faci un fel de concurs intre clase cu diferite intrebari. Exista multe optiuni, pune-ti mintea la treaba happy