| anonim_4396 a întrebat:

Am fost acum 3 zile sa fac analizele la Spitalul Militar pentru Soldat si unele rezultate au iesit sub media care trebuia, adica MCV-71.27 (80.00-100.00,normal)
MCH- 22.47-(25.00-32.00)
MCHC- 31.54-(32.00-36.00)

Vreau sa stiu daca mai are rost sa duc fisa sa nu ma mai duc degeaba.
As vrea un raspuns concret de la cei care s-au angajat ca militar sau cei care au habar. Multumesc

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Mergi sau nu e posibil ca din 2017 sa se introduca armata pe post de rezervist voluntar platit (te ia si te instruieste apoi poti ramane sa lucrezi in ce domeni vrei) pana la pensie