| cosminkoko a întrebat:

Am fost sunat sa ma duc la interviu pentru o firma ca Junior Marketing Manager.

pe site-ul unde am gasit la beneficii/responsabilitati scrie asa:

RESPONSABILITATI / BENEFICII:
- stabileste si urmareste realizarea obiectivelor de vanzari in termeni de volum, conform planului de vanzari
- cunoaste produsele de investitie ale partenerilor
- raspunde de transmiterea corecta, completa si la timp a informatiilor si documentelor catre clienti
- completeaza raportarile periodice in forma si continutul cerute de superiorul ierarhic
- gestionarea portofoliului de clienti si mentinerea comunicarii cu clientii activi
- identificarea si calificarea potentialilor clienti
- atingerea obiectivelor de vanzari
- acces la o platforma de tranzactionare performanta

Stie cineva mai multe despre tipul asta de job, informatii cu ce se ocupa mai exact, probabil e munca de birou nu?Multumesc

3 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Jobul poate presupune o combinate intre munca de birou si cea de teren--- depinde de firma la care te angajezi.
Vezi aici o fisa a postului mai detailata : http://www.findjob.ro/......anager.php

| 220V a răspuns:

Si eu am fost in cazul tau, dar am renuntat, iti trebuie papagal mult si rabdare, ca sa pacalesti clientul sa investeasca bani

| deea1234 a răspuns:

Nu o sa fie mai multa munca de teren, si cred ca fara salariu doar comision