Am luat bacul cu 7 si vreau sa merg la facultatea de psihologie, ma primeste cu nota asta? Si e ok acolo? se castiga bine sau nu e ok, as vrea si sugestii de la voi, dar care sa fie in nota 7 sa nu depasasca si sa nu ma primeasca cu nota asta. Multumesc happy!

Răspuns Câştigător
| SDana a răspuns:

Nu se castiga cat de mult te astepti tu si totusi cred ca mai nu incerci sa faci ceva doar pentru castig. Trebuie sa-ti placa aceasta meserie ca sa o poti practica.

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sunt cateva zeci de facultati de psihologie in tara, fiecare cu metoda ei de admitere.

castigul tine doar de tine... nu de facultate

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Media şi modalitatea de admitere DIFERĂ în funcţie de facultate/localitate!

NU ai precizat localitatea!
Ar trebui să GHICIM din ce localitate este facultatea dorită de tine? rolling on the floor
Sau, vei veni din Constanţa ( spre exemplu ) în Cluj-Napoca?

Poate revi cu detalii...

Toate cele bune!

| neutrino a răspuns:

De primit te poate primi, aceste facultati, de dragul banilor, au impanzit tara cu absolventi care nu-si gasesc de lucru in domeniu.

| Anonimuserr a răspuns:

Facultatea de psihologie nu este numai una.
Să facem o distincţie vrei să dai la ce Universitate pe locuri bugetate (subvenţionate de stat sau locuri cu plată) sau Universitate privată?
Depinde de Universitate, ţi-am zis.