| Alxxxxx a întrebat:

Salut! Am luat tot la armata SGP, mai am sa bag dosarul joi si as vrea sa intreb cum e. Adica iti alegi postul, arma? De exemplu la parasutisti se castiga mai bine? Ma gandesc ca e un risc mult mai mare si daca imi puteti da un sfat ceva cu o aproximatie de salariu, nu prea m-am informat asa ca daca am zis ceva gresit intelegeti... big grin

Răspuns Câştigător
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

La parașutiști un un spor. Da, există un risc, evident. Nu se deschide parașuta, etc.
Ai aici un exemplu de salarizare.
https://adevarul.ro/......index.html