| Cristi1414 a întrebat:

Salut.
Am nevoie sa mi spune ti daca am aspect de model comercial/publicitar.am inteles ca inaltimea mea de 1, 77 este foarte okay.Bineinteles ca momentan merg la sala sa ajung pe la 55-57 kg si mai am câteva coduri de care o sa scap aveti instaul meu cristi.tiu
Si numele meu este Cristi Țiu
A si aprecia tare mult părerile voastre. Mai multe modele mi au spus ca am aspect dar vreau mai multe păreri.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate pentru tine, esti cam micut ca baiat, indiferent cat esti de dragut sau bine facut esti, nu ai inca sanse sa intri in modelism.
Se accepta doar peste inaltimea de 1.80 - fiind proba eliminatorie in modelism, pentru baieti (1.70m la fete).

| Violleta2022 a răspuns:

Scuze, am verificat si trebuie sa ai peste 1.82m ca sa poti intra in industria modelismului. Deci, tu mai ai de crescut vreo 5cm pana sa poti ajunge in reclame sau in modelism.
Atentie, sala te dezvolta pe latime, nu in inaltime!
Apuca-te serios de un sport, daca vrei sa mai cresti in inaltime!

Uite aici, criteriile eliminatorii de selectie spun:
Modele fete: peste 13 ani si 1, 72m
Modele baieti: peste 16 ani si 1, 82m

| Justme1997 a răspuns:

Da, ai aspectul potrivit, mai ales pentru reclame la haine. Arăți fain, mult succes happy