| AlmasanuEduard a întrebat:

Salut, am o curiozitate sunt clasa a 12 și sunt indecis la ce facultate ma duc.
Și am doua domenii la care sunt priceput și pasionat in același timp.
Mașinile și electronica sau pe robotica(incepator) și am vrut sa găsesc ceva care includ ambele domenii și am primit o varianta sa dau la militari și am vazut pe net academia tehnica militara din Bucuresti ca are aceste doua domenii și as vrea sa știu ce se face acolo, cu ce medie se întra gen toate detaliile pentru cei care au fost in asa ceva.
Mulțumesc

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Este un mix de-i zice "mecatronică", ce zici de el?