| hutustefan a întrebat:

Am o intrebare, adica daca imi poate oferi cineva un sfat! Vreau sa ma duc in legiune si am un sentiment de frica insa si unu de "chemare" as vrea sa aflu mai multe despre legiune insa nu din auzite de pe net sau povestiri din copilarie, as vrea ceva cat mai concret cum e viata, antrenamentele, e totu asa de dur? Care sunt conditiile de a putea sa fii primit ce bani si beneficii ai? Daca este cineva printre utilizatorii TPU care a ajuns pe acolo as dori sa ma contacteze pe id stefan.hutu@yahoo.com pentru mai multe sfaturi si detalii!

1 răspuns:
| Dunamis a răspuns:

Eu te sfatuiesc sa nu te grabesti. Inainte de asta incearca sa vezi ce implica viata asta in contexte mai usor de tolerat. Nu cred ca viata asta este pentru oricine.

http://foreignlegion.info/joining/