| andrei056 a întrebat:

Salut, am o intrebare.
Am trimis cvul meu unei companii,scris frumos cu diacritice, fara aberatii, insa l-am trimis cu o micuta greseala.
La adresa de g-mail am uitat sa pun si "@".
Imi poate elimina cvul?
Sau e scuzabil o greseala?

5 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Stai linistit, nu asta e important.

| sofisis a răspuns:

Nu are nici o relevanta asta.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

E o greșeală prea mică, dacă îi interesează persoana ta. Doar ca să aibă unde să te caute, dacă căsuța de email nu o au.

| Laura48 a răspuns:

Nu cred ca influenteaza deloc acest aspect. Pentru interviu, cel mai probabil, te vor contacta telefonic.
Si, pe langa asta, orice om care are o adresa de e-mail isi da seama imediat ca lipseste @ :-)

| Bizon95 a răspuns:

Daca nr de telefon si numele sunt bine, restul s-ar putea nici sa nu se uite prea atenti ca nu ii intreseaza

insa, daca cineva observa te poate considera neatent sau zapacit, deci o bina neagra, nu mare, dar, daca e concurenta destul de mare pentru postul respectiv, e posibil sa conteze!