| Claudiu1244 a întrebat:

Salut am o întrebare.
In toți cei 4 ani de liceu am avut media la purtare 9, 80 mai pot intra, candida la Subofițeri, dacă mai am șanse?
Multumesc!

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Da, poti candida, avand in vedere ca criteriul este sa fi avut media generala la purtare de cel putin 9.

| Claudiu1244 explică (pentru Ioandelasal):

Ok Multumesc, dar se verifica notele la purtare sau se face diferența fata de cei cu 10?,, fata de mine cu 9, 9’’

| Ioandelasal a răspuns (pentru Claudiu1244):

Nu se face nici o diferenta in aceasta privinta, important este sa reusesti la probele fizice si teoretice.

| sierra1 a răspuns:

Ai avut in vreun an, sub 9?

| Claudiu1244 explică (pentru sierra1):

Nu.
In toți ani am avut 10 numai pe clasa a10a mi-a ieșit 9, 5

| sierra1 a răspuns (pentru Claudiu1244):

Atunci n-ai probleme!