| Super2016 a întrebat:

Am o intrebare la care am nevoie de un raspuns urgent. Stie careva care e ultima medie cu care s-a intrat in 2015 la UPT la info, concurs cu dosare? Vreau sa stiu daca am vreo sansa anul acesta cu 7, 79 la bac.

1 răspuns:
| JustBlackNoGrey a răspuns:

Info de la politehnici sunt cele mai prost vazute de firme! nu te du la info de la politehnici! Nu fa aceasta greseala!
Mergi la o universitate pe profil de informatica si vei fi mult mai bine vazut.

Eu ti-am zis adevarul, daca tu insisti in eroare, sa nu imi zici la final ca nu ti-am zis, ca nu te-am avertizat : da oriunde, dar nu la profil de informatica de la politehnici! Cel mai bine e la universitati cu profil de informatica, pentru ca politehnicile nu usnt ce au fost mai demult, ci bataie de joc. Nu glumesc, nici nu fac misto, ci vreau sa te ajut si sa te previn.
ti-a spus cineva de pe TPU chestiile astea, cum ai putea sa il crezi? nu? asa gandesti. nu am cum sa iti demosntrez ca nu mint, din cate se pare, desi am cele mai bune intentii in a te impiedica sa faci greseli pe care si altii le-au facut din lipsa de informatii.
Asta e adevarul, vreau sa te gandesti bine, sa iei aminte la ce am zis ca sa nu regreti cand e prea tarziu