| Euhelphelp a întrebat:

Am o întrebare : meserie de inginer electrician este potrivită pentru o fată? Tot aud că fetele nu pot lucra in domeniul electrocutării și că e muncă de bărbați. Voi ce părere aveți? + un Argument dacă se poate. Poate îmi Răspunde și cineva care lucrează in domeniu

6 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Eu am o prietena care lucreaza ca electrician. Nu are facultate in domeniu dar a invatat meserie (a trebuit sa invete foarte mult si sa dea multe teste). Zice ca ii place foarte mult. Eu una nu as putea sa fac asta pentru ca mi se pare periculos, dar sunt multe femei care lucreaza in domeniul asta si de multe ori sunt mai curajoase decat barbatii.

| RAY a răspuns:

Pai dupa misogini nu esti buna de nimic doar sex,mancare, copii, voi trebuie sa dovediti ca ba da POT, de ce sa nu poti, ba da poti, esti fata si care e faza

| aXy99 a răspuns:

Este, de ce n-ar fi?

| user12131415 a răspuns:

De ce toata lumea crede ca doar barbatii pot face anumite lucruri? Eu cred ca daca te pricepi si iti place ceea ce faci se poate chiar daca esti femeie.

| Euhelphelp explică:

Electricității*

| Euhelphelp explică:

Electricitatii*