| danynyo a întrebat:

......am o intrebare nu stiu cati intre voi ar sa raspune:
1.Am problema cu netu pe cealalta unitate(si asta e buna dar e un...jaf). Deci celanta unitate s-a rupt litele alea unde bagi cablu de la internet in unitate bine! Acum cum se numeste locu ala unde bagi cablu stiu ca e ceva legat de bloc si atat va rog dau funda mss

Răspuns Câştigător
| Singuraticu93 a răspuns:

Daca ti-s-a rupt dinti aia de la unitate, schimbati placa de retea Dar daca ti-s-a rupt de la cablu netului suna-ti compania cu care ai contract de internet sa iti schimbe cablu Normal ar trebui sa nu iti ia niciun banut daca ti-l schimba Bafta Altceva nu ai ce face!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Nu stiu exact ce ai vrut sa zici
2. Daca ti s-a rupt de acolo din unitate schimba Placa De Retea
3. Daca ti s-a rupt de la cablu cauta tutoriale pe internet de schimbat mufa, sau daca crezi ca nu te pricepi cheama un instalator
4. De ce intrebarea e la Cariera?

| Tagaso a răspuns:

Trebuie schimbată mufa. Dacă modemul are ieșire usb îți cumperi un cablu de net cu usb.