| InTeReSsUl04444 a întrebat:

Am o nelamurire... Daca un caine sazicem are tatal cu pedigree si mama fara inseamna k nu e derasa?
Funda! Urg!

Răspuns Câştigător
| Anna333 a răspuns:

Nu exista caine sa nu fie de rasa. Pana si metisul este o rasa.
Este adevarat ca nu vei putea sa-l duci la concursuri si sa castigi bani de pe urma lui si a viitorilor pui, dar nu asta e important.
Important este sa il iubesti, sa te iubeasca si totul e perfect.
Nu crezi ca sunt prea multe animale abandonate din cauza ca oamenii prefera sa dea milioane pe caini cu pedigree?

1 răspuns:
| eusicumine_4355 a răspuns:

Exact! funda acum te rog sunt un fel de geniu.