| Yurri a întrebat:

Am o pasiune pentru Wrestling ( stiu ca nu este real si ca se simuleaza)dar imi place sa colecționez figurine wwe, le cumpar de pe 101jucarii.ro si sunt cam scumpe iar parintii mei nu mai sunt de acord sa imi mai dea bani sa le cumpar! Am 15 ani, aveti vreo idee cum as putea face bani?

Răspuns Câştigător
| ydcgderimonxiiducbrn a răspuns:

Daca ai 15 ani iti poti face un job in vacanta de vara. Si eu am facut asta am lucrat la un fel de gogoserie unde se mai dadeau sucuri, clatite si inghetata. Imi ieseau si niste bani si mai mancam cate ceva. Sper ca ti.am fost de folos! happy

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, te poti angaja part time la McDonald sau la un magazin care accepta copii de 15 ani, sa puna marfa pe raft, sau sa mearga la munca la gradina.