| Stefanbossnet a întrebat:

am o problema Mi-am facut o pagina pe uCoz si vreau sa schimb culoarea paginii principale dar problema sete ca nu stiu! si vreau sa ma ajutati! cum am mai spus in intrebarile anterioare platesc cu funda celui care imi da un raspuns de folos!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
3 răspunsuri:
| Leandro a răspuns:

Intra pe www.forum.ucoz.ro, te ajuta baietii de acolo repede.

| TheFACKYouTub a răspuns:

UCOZ nu e o platforma stralucita.
www.wordpress.com e mult mai buna, la momentul actual fiind printre primele 2 locuri in TOP.
poti incerca, daca nu ai blogul de mult timp pe platforma uCOZ.com