| victorviorel a întrebat:

Salut am orugaminte as vrea sa lucrez la oraș mai mult la constata locuri de munca se găsesc dar nu am unde sa stau am zis casa caut loc de muncă cu cazare și am găsit doar la spălătorie auto și nu ami convine salariul va rog ajutați mă și dati-mi o soluție

Răspuns Câştigător
| SkyPilot a răspuns:

Pentru spalatorie iti faci socoteala in modul urmator: salariul real = salariul primit + costul cazarii daca ai plati-o tu. S-ar putea sa constati ca nu iesi rau, Constanta e un oras al naibii de scump.
Alta solutie: te asociezi cu alti 2-3 baieti, de preferat pe care ii cunosti, si inchiriati ceva impreuna.
Sau iti gasesti o iubita care sa iti acorde azil politic in patul ei big grin
Sau te duci undeva mai departe de oras (10-15 km.) si mergi la lucru cu bicicleta.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Si noi cu ce sa te ajutam daca tie nu iti convine ce gasesti?
Crezi ca locuri de munca fara calificare si casa si salariu mare gasesti pe toate drumurile?