| suiramikkk a întrebat:

Salut, am si eu nevoie de niste sfaturi, eu am fost student in anul 1 anul precedent, in fine, a fost pentru prima data cand am iesit din orasul meu si pentru prima data cand am fost pe cont propriu sa zic asa, in fine, am mersp rimul semestru la facultate a fost ok, pana in al2lea cand am dat de distractie si nu prea mi-a mai ars de facultate, asta a fost vina mea, acum eu as vrea sa o iau de la capat, sa repet si sa nu mai fac prostiile anterioare, doar ca unii imi zic ca e o prostie sa repet pe acelasi profil, ca o sa fac la fel, etc, mai greu e si cu parintii care zic ca le-am cheltuit banii... dar 100 de lei pe saptamana nu cred ca e asa exagerat. in fine, voi ce parere aveti?

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Nu conteaza parerea noastra, conteaza ce vrei tu sa faci cu viata ta. Daca iti place profilul il poti continua, daca nu iti place poti merge la alta facultate.

| neutrino a răspuns:

Daca ti-a venit mintea la cap, atunci o poti lua de la capat.