| Vwolfkiller1 a întrebat:

Salut,am si eu o intrebare,de fapt mai multe!
As vrea sa stiu si eu!
Ce facultatea sau ramura as putea sa fac ca sa ies proiectant si cu ce medie as putea sa intru? Vreau sa fie totul pe inteles daca se poate,ca eu sunt la liceu, la teologie si totusi vreau sa ies "proiectant"!
In concluzie vreau sa stiu facultatile care se pot afla in Bucuresti, initial in Brasov, sau Pitesti.
Multumesc foarte mult!

3 răspunsuri:
| Public22 a răspuns:

Facultatea de Construcții din București. Se intra cu medii ok. Inginerie civila, apoi faci master în proiectare

| Vwolfkiller1 explică (pentru Public22):

Mersi mult, dar ai avea idee ce facultati ar fi?
Cu o medie mai asa stii...

| Public22 a răspuns (pentru Vwolfkiller1):

Nu înțeleg. Tocmai ți-am spus ce facultate trebuie sa termini pentru a deveni proiectant. Bagă-te la Constanța la facultatea de Construcții, ramura ccia, se întra pe baza de dosare. Fără admitere și cu medii chiar foarte mici și te asigur eu ca o sa intri și la buget