| GabrielCosmin123 a întrebat:

Am si eu o intrebare destul de importanta pentru mine. Poti intra la liceul militar in cazul in care ai astm alergic la acarienii din praful de casa?

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Din pacate, astmul este o boala care este pe lista bolilor eliminatorii.
Indiferent ca vrei sa tii tu ascuns aceasta boala, vei fii supus unor teste medicale de sange si la plamani si va iesii la iveala minciuna.
Cu declarii mincinoase nu te poti juca.

| GabrielCosmin123 explică:

Eu stiu ca astmul bronsic este eliminatoriu nu astmul alergic