| Mokii a întrebat:

Salut, am si eu o intrebare legat de o postliceala de politie la Campina, am auzit daca o termini in decursul a noua luni cat dureaza si dupa trecerea unui examen, poti iesi ca subofiter cu 3.000 de lei si dupa cresti in grad si salariu? Gen la 20 de ani poti avea deja 3.000 de lei?

6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

"Gen la 20 de ani poti avea deja 3.000 de lei?"

gen, da

| Mokii explică (pentru sierra1):

Asta voiam să știu

| zilog a răspuns:

Ia utite! poti sa ajungi politist cu postliceala acum se explica de ce a ajuns tara asta

| Mokii explică (pentru zilog):

Ai și tu dreptate

| Vântulalb a răspuns:

O postliceala de 9 luni?
Mai sa fie! Si doar un examen. Apoi, bani gârlă. Vreau si eu.

| Mokii explică (pentru Vântulalb):

Trebuie să te ducă capul?