| katallyn01 a întrebat:

am si eu o problema am un mp4 player si nu stiu ce imagini merg pe el am descarcat dupa net si nu merg nu stiu nici de unde sa descarc videoplicuri va rog ma ajutati

2 răspunsuri:
| taviyamato2 a răspuns:

Nu e bun formatul la videouri, incearca sa utilizezi un convertor video

| Zoltan_Pavalas_1986 a răspuns:

converteaza in format mp4 http://video.online-convert.com/convert-to-mp4 ce videoclip vrei si daca vrei videoclipuri sa downladezi foloseste addonul de la firefox numit downloadhelper si downladezi de pe youtube ce doresti