| iwoan32 a întrebat:

Salut. Am terminat anul acesta liceul si maine termin si cu bacalaureatul. Imi doresc sa urmez o academie cum ar fi Academia de Politie din Bucuresti sau Academia Forţelor Terestre din Sibiu. Consultand mai cu atentie programul pentru admitere am observat ca nu mai am mult timp avand in vedere faptul ca in aproximativ 10 zile ar trebui sa am pregatit dosarul de candidat, lucru ce include si recrutarea. As aprecia un sfat din partea cuiva care are mai multa experienta. Ce alte academii/scoli de acest fel recomandati(inclusiv pompieri, politie, etc). Credeti ca ma pot incadra in timp cu recrutarea pana pe data de 15? Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce nume și-au tras tabagismul, cică Academia Forţelor Terestre. Lol.

| iwoan32 explică (pentru anonim_4396):

Mersi, o sa ma ajute cel mai mult comentariul tau la admitere. Asa o sa scriu pe foaia de examen.