| CosminD a întrebat:

Am terminat facultatea de inginerie anul trecut (am functia de inginer mecanic) si vreau sa devin marinar. Ce acte si cursuri speciale am nevoie pentru a primi carnet/brevet? Am cautat cateva informatii pe google, dar nu am gasit ceva care sa ma lamureasca. (Nu vreau sa fac facultatea Mircea cel Batran din Constanta)

Va multumesc!

1 răspuns:
| Danut2017vasile1989Andrei a răspuns:

Incearca sa te interesezi la portul unde doresti sa devii marinar. posibil sa te lamureasca ei