| GhitaAndrei2000 a întrebat:

Salut,am transferat niște bani pe alt card și vreau sa ii recuperez.Am cautat pe paypal, dar nu găsesc cum sa I recuperez

4 răspunsuri:
| relian a răspuns:

Mai intai recupereaza la capitolul exprimare, aici este total pe linga.
Tu singur daca citesti ce ai scris, acum sincer, pricepi ceva?
Nu stiu cine ar pricepe ceva din ce ai scris.
Adica ai transferat bani de pe un card pe altul, aia e tot ce ai spus.Dar ai cautat la paypal sa vezi daca is acolo laughing

Trebv sa te explimi cam ceva genul asta :

Am cont la banca X am transferat ceva bani de pe cardul ce il am pe alt card tot de la manca X sau de la alta banca si arati ce banca.

Ce legatura are paypal cu prefectura?

Deci reformuleaza si spune ceva mai clar, altfel nu vad cine iti poate da un raspuns la ce ai spus.

| GhitaAndrei2000 explică (pentru relian):

Degeaba ști sa explici dacă limba romana ai uitat-o acasa

| relian a răspuns (pentru GhitaAndrei2000):

Asa si ai inteles ceva din ce am scris in alta limba? E bun daca ai inteles ceva, e semn bun.

| EniiGmA a răspuns:

Încearcă la banca