| YoBoyChedda a întrebat:

Salut, am trecut de toate probele pentru admiterea la scoala de politie din Cluj dar nu știu sigur dacă pot trece de proba medicala deoarece am o ocluzie deschisa(dinții arcadei de sus nu se ating cu cei din arcada de jos, doar măselele și caninii) oare sa fie o problema reala sau îmi fac griji degeaba? Țin sa menționez ca in viitor vreau sa îmi pun aparat dentar ca să rezolv aceasta problema dar încă nu am avut banii necesari

Răspuns Câştigător
| doctorandus a răspuns:

Defectul e mai mult estetic. Daca poti mesteca mancarea fara probleme, nu e o problema pentru a fi admis.

| YoBoyChedda explică (pentru doctorandus):

Mulțumesc pentru raspuns

1 răspuns: