| MiaunelMiaunescu a întrebat:

Salut, am trei inintrebari:
1. Cum pot fi recrutat/Cum pot aplica la Compania Curse Network?
2. Este adevarat ca aceasta companie te lasa sa renunti la contract cand vrei numai sa ii anunti inainte cu ceva zile? (asa am auzit la Nenea Sky)
3. La cati ani pot face un cont bancar in care sa pot primi bani de la AdSense?
Multumesc pentru atentie!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Le cauti site ul si sectiune joburi si aplici daca au ceva disponibil

oric companie te lasa sa renunti la contract daca respecti perioada de preziv

cand ai buletin, doar ca titular pana la 18 ani va fi un parinte