| danidni a întrebat:

Am vazut pe site-ul academiei de poliție o aplicatie ce presupune un ghid complet la cea mai intensivă pregatire si costa undeva la 180 de lei si o pot folosi până la admiterea de anul acesta și aș vrea să o cumpăr. Îmi este frică să nu dau banii degeaba pe ea si să fie o aplicație proasta. Ce parere aveti? Să o iau? Dau fundita

1 răspuns:
| Wr3nch a răspuns:

Daca esti sigur ca vrei sa dai la academie si nu vrei sa cauti singur materialele listate la bibliografie as zice ca merita.