| anonim_4396 a întrebat:

Salut am vrut sa intreb este pe acest site vreun om care face parte din serviciile secrete cum ar fi omonul sau macar daca stie ceva despre ei?Am vrut s aaflu ce cerinte sunt pentru a putea intra in elita lor de exemplu cum ar fi pregatirea fizica sau intelectul inaltimea etc.Mersi anticipat ,asteptt raspuns

Răspuns Câştigător
| NOC a răspuns:

OMON au rol mai mult de politie si nu este nimic secret in ceea ce priveste aceasta structura.

Cu serviciile secrete rusesti au legatura doar Spetsnaz GRU, Spetsnaz Alfa si Vympel (Grupul B).

Pentru alte detalii, intreaba la sursa, aici ai gresit adresa.

2 răspunsuri:
| crynys a răspuns:

Esti funny. daca sunt secrete.nu o sa iti spuna nimeni ca face parte din ele.iar cu intrebari din astea nu o sa intri niciodata in "elita" lor

| wolfy911 a răspuns:

Omon? daca nu ma insel era o unitate speciala a serviciilor secrete ruse, stiu ca s-a infintat in 1979, special pentru jocurile olimpice din '80, acum sa extins, exista cate o unitate in fiecare mare oras din Rusia. sper sa ajute