| CuTup3u a întrebat:

Anul acesta am terminat liceul si am luat bacalaureatul cu media de 6.5 (destul de mica) si as vrea si eu sa imi fac o cariera, sa dau undeva unde nu necesita prea multe cunostinte si sa prind un serviciu bine platit, eu am fost la liceu sportiv, am o conditie fizica foarte buna dar sunt cam slab la carte... Exista cursuri ceva pe o perioada scurta de timp sau facultati unde sa fiu angajat imediat dupa ce termin?

Multumesc!

1 răspuns:
| Anca2999 a răspuns:

Daca tot ai terminat pe sport continua pe sport! Daca nu. prea multe nu stiu..ai putea incerca la meserii, nu neaparat facultate