| Budau_Robert_1996 a întrebat:

anul acesta dau bac-ul. si nu stiu ce sa aleg dintre geografie si logica. ma poate ajuta cineva cu vreo parere care dintre materii e mai usoara su mai avantajoasa? multumesc

Răspuns Câştigător
| Aimeeee a răspuns:

Iți recomand cu cea mai mare încredere logica. Anul asta am dat și eu bac-ul și l-am promovat cu 9.70 la logica și nu te gândi ca sunt vreo tocilara laughing, am făcut meditații 2 luni de zile și iată rezultatul. La geografie este multa teorie, mie personal nu mi-a plăcut, dacă te pasionează poți da și la geografie, dar ai mai mult de învățat.

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Daca te bagi la ce e mai greu sansele de a avea un servici cresc si bine platit, astia care fac facultati usoare nu prea gasesc de munca in ce doresc apoi se plang ca au salariu mic, daca te faci inginer in petrol sare titeiu pe tine de bani