| andra193 a întrebat:

Anul acesta dau la facultate. Printre optiunile mele se numara si facultatea de istorie de la uni Bucuresti.Stie cineva ce materii se studiaza la facultate, ma intereseaza mai ales in primul an.

Răspuns Câştigător
| mixxjim a răspuns:

Gasesti programa pe toti anii de studiu pe site-ul facultatii din Bucuresti, ca nu spui daca te intereseaza alt centru universitar http://www.unibuc.ro/facultati/istorie/
Unde scrie "Programe scolare pentru licenta 2011 - 2014"

1 răspuns:
| luisanamy a răspuns:

Exact nu stiu despre materiile de baza, insa vor fi multe de limbi straine, istorie.