| StefanGimi28 a întrebat:

Salut.Anul acesta intru la liceu. Locuiesc in Pitesti.Media mea la E.N a fost 9.70 iar medie de admitere in liceu 9.73.Nu stiu ce sa aleg prima optiune dintre Zinca Golescu si Ion.C.Bratianu. Ce liceu imi recomandati dintre cele mentionate anterior? Rog parerea celor care au prieteni acolo,care cunosc profesorii, care sunt sau au fost elevii liceelor enumerate mai sus.

1 răspuns:
| DraghiciStefania a răspuns:

Din cate am auzit eu Bratianu este mai bun pe uman iar zinca este mai bun pe real. Si eu sunt din Pitesti. Acum depinde pe ce profil vrei sa mergi.