| anonim_4396 a întrebat:

Anul acesta termin liceul si vreau sa urmez o facultate de IT, in orasul Brasov. La recomandarea unui prieten, astazi, am primit o oferta de munca de la o companie care se ocupa cu gestionarea unor site-uri, acestia dorind un tanar student pe care sa il formeze in acest domeniu. "Problema" mea este urmatoarea: trebuie sa le trimit un CV, dar nu stiu ce sa scriu la anumite sectiuni, cum ar fi:
-EXPERIENŢA PROFESIONALĂ;
-COMPETENΤE PERSONALE;
-COMPETENȚE DOBÂNDITE LA LOCUL DE MUNCĂ.
Ma puteti ajuta? (va reamintesc ca sunt in clasa a 12-a)

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce sa le scrii, nimic la experienta ca presupun ca nu ai, la competente scrii ce stii tu sa faci in domeniu IT.