| Bogdanovici24 a întrebat:

Salut.Anul trecut am vazut un reportaj la TVR2 despre o persoana care a devenit un fel de reprezentant al unei companii care se ocupa de fabricarea jucariilor, hrana s.a.s pentru caini.Acea persoana si-a facut site web si a vandut prin acel site produsele oferite de comapnia la care activa, eu nu am vazut intreg reportajul si nu stiu despre ce mai era vorba/date exacte insa as dori sa stiu daca se poate asa ceva? ca o firma de exemplu sa imi ofere mie produsele sale pe care eu trebuie sa le vand si primesc bineinteles salariul oferit de catre angajator.Iar daca se poate asa ceva as dori sa scriu care sunt pasii ca sa devin un astfel de "reprezentant"?
Va rog seriozitate, doar cel mai bun raspuns va primi FUNDA.O zi buna!

1 răspuns:
| cristy3991 a răspuns:

Pai, in primul rand ai vreun master in marketing?