| andrey579 a întrebat:

Salut! Aș dori ca cineva sa îmi explice mai mult despre liceul profesional, dacă s-ar putea mai mult despre bucătar ospătar, pe google nu prea găsesc răspunsuri, de pilda: cum se întra? O sa am loc pe acel profil? Cum aflu la fiecare liceu profilele profesionale? Etc. Mulțumesc!

1 răspuns:
| sierra1 a răspuns:

Se "intră" după clasa a 8 a DACĂ ți-ai exprimat optiunea pentru acel liceu și dacă media iți permite asta. Detalii iți mai dă dira ta