| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa aflu o parere si din partea voastra: la varsta de 23 de ani, ca baiat cu intentii de a ramane pe viitor in Romania, v-ati mobiliza o forta materiala si investi intr-o afacere sau preferati un loc de munca? Daca alegeri afacerea, in ce ati investi? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Nu-s destul de inteligent incat sa vin cu o idee de afacere buna asa ca aleg calea fara riscuri, loc de munca si investitii in imobiliare. Tot taxe platesti si la afacere, e mult stres, acte, drumuri, si nu merita decat daca chiar e ceva ce merge super ultra bine.

3 răspunsuri:
| badpanda a răspuns:

As investi intr-un domeniu care imi place si in care sunt competent.
Daca nu ai nicio pasiune si nicio competenta poti sa intri in politica sau sa dai la jandarmi.

| siriusblack98 a răspuns:

Am investit deja într-o afacere. Domeniul asigurărilor.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O afacere de comerț online.