| Nau a întrebat:

As dori sa stiu cu ce se ocupa un "Operator procesare texte, imagini" in cadrul Electronic Arts (EA). Deoarece mi s-a oferit acest job si nu stiu ce presupune.

3 răspunsuri:
| Peridava a răspuns:

Ti s-a oferit? Nu ai dat concurs pentru ocuparea unui loc de munca pentru care te-ai calificat? Iata coruptia!

| Nau explică (pentru Peridava):

Am "dat concurs pentru ocuparea unui loc" de game taster, si mi-au spus ca nu mai au acest loc, si mi s.a oferit locul de OPTI happy. Asta nu este coruptie.

| Vortolomei_Cristian_1996 a răspuns:

Tu procesezi toate textele si imaginile din jocurile EA