| Werimar a întrebat:

Salut,as dori sa stiu daca anul acesta se mai da examen de admitere la ASE management sau admiterea se face doar pe baza de dosar. P.S daca aveti pareri despre ASE management spuneti-le, multumesc. happy

1 răspuns:
| Dana211 a răspuns:

Pe site scrie destul de clar ca se face doar pe baza mediei de bac si cat ceea ce cred eu de profilul pe care vrei sa ti-l alegi... sincer nu o sa iti gasesi loc de munca dupa ce termini si o sa faci practic facultate degeaba. Incearca mai bine si mergi pe ceva contabilitate sau finante banci daca vrei sa faci ceva folositor