| blanck a întrebat:

Salut
As dori sa stiu daca in Legiunea Straiana pot intra cu discromatopsie partiala.Am aplicat pentru aramata romana dar am fost respins.Stiu ca alte tari accepta cu aceasta afectiune dar nu stiu daca si in legiunea straina.
Astept un raspuns serios. Ofer funda.
Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| express11 a răspuns:

Accepta si in legiune.acolo problema este vederea slaba, dar cu ochelari, inclusiv de schimb angajeaza. daca treci de prima luna.

| blanck explică (pentru express11):

De unde detineti aceste informatii cum ca accepta si cu Discromatopsie?