| Romaneeee a întrebat:

Salut, as dori sa stiu daca la scoala de politie ( Cluj ) poti sa duci pc ul cu tine la camin, multumesc!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Citeste articolul 125 de aici: http://www.scoalapolitie.ro/upload/blog/Regulamentul_intern.pdf

5 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Aproape sigur, nu, căci acolo nu există un loc al tău unde să poți pune și utiliza acest obiect personal. Dormitor, sala de mese, săli de cursuri, toate locuri de folosință comună.

| PsyhoChild a răspuns (pentru sadrian46):

Este posibil sa aiba spatiu din cauza ca acum nu ii mai tin cate 20 intr-un dormitor, fiecare are camera lui separata(din cauza COVID-ului). Problma este daca ii da institutia voie, hai sa spunem ca un laptop poate lua, dar un PC intreg slabe sanse

| Salontanul a răspuns (pentru PsyhoChild):

Nici gand! Toate scolile si academiile militare au aceleasi reguli: nu ai voie cu medii de stocare in incinta.

| sadrian46 a răspuns (pentru PsyhoChild):

... fiecare are camera lui separata din cauza COVID-ului.
Miram-aș să fie așa. Pare pension din Elveția. Nu sunt atâtea camere separate în toată școala.

| VasilicaPuscas a răspuns:

Salut, ai material pentru adulti pe calculator? sau ai intrat pe site-uri de profil? ca ei verifica tot si mai bine te scutesti de o situatie jenanta.