| Trufan a întrebat:

As dori sa stiu daca se merita sa dai la Drept la UBB, inca nu sunt decis si caut sfaturi de la la stundenti care stiu cu ce "se mananca"hee hee....va rog!

1 răspuns:
| BlancaFantasma a răspuns:

Am intrat aici fiindca am crezut ca te referi la univ din Bucuresti, apoi am vazut ca zici de cea din clujhappy logic ca se merita, nu stii ca UBB e in top 12 cele mai bune universitati din tara?! insa nu stiu sa-ti spun daca e grea.banuiesc ca dalaughing e mult de tocit, dar daca iti place e perfect.