| Andrei2907 a întrebat:

As dori si eu cateva informatii in privinta Academiei de politie "Alexandru Ioan Cuza" din Bucuresti. De cateva zile ma tot gandesc serios sa dau, mai am 2 ani sa ma pregatesc pentru admitere dar ce vreau eu sa stiu este ce voi face eu in decursul a 3 ani, cat de greu/mult este de invatat ce o sa invat, ce o sa fac in acesti 3 ani dupa ma va repartiza in orasul natal, care va fi statutul meu dupa terminarea academiei etc. Doresc orice informatie in privinta academiei. Rog seriozitate. Multumesc (dau funda)!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Cele mai multe si mai bune informatii le gasesti pe site-ul oficial al Academiei de Politie, asa ca uita-te acolo.