| Лєрค a întrebat:

As vrea niste statusuri pentru odno.....cine poate sa ma ajute nu conteaza in ce limba sau pe ce tema.Astept! Dau funda pentru cele mai multe si cele mai interesante statusuri

3 răspunsuri:
| Macabre a răspuns:

-Ea:Ma iubesti? Elbig grina Ea:Spune tare sa te auda toata lumea El: [soptind]te iubesc! Ea:Am zis sa auda toata lumea El:Tu esti lumea mea.
-Nu frumuseţea decide pe cine să iubim! Iubirea decide pe cine să considerăm frumos!
-Iubeste-ma cand o merit cel mai putin, pentru ca atunci am nevoie.
-Viata nu e altceva decat un vis, iar daca stiti sa creati o viata din iubire, visul poate deveni o capodopera.
-Incearca sa traiesti in asa fel incat sa nu te faci remarcat/a acolo unde esti. Dar, sa ti se simta lipsa imediat cum pleci.
-Zambetul meu ca de copil nu se razbuna. Te face sa te simti cel mai puternic.
-Odata mi s-a intamplat ceva minunat. A fost un vis devenit realitate, a fost o poveste, a fost ziua in care te-am intalnit pe tine…
-Ai aparut ca un abur si de atunci imi insotesti pasii precum aerul, nu am uitat primul sarut care inca ii mai simt amprenta lui…
-Iubire inseamna sa sculptezi in inima ta chipul celui iubit si ochii tai sa fie oglinda in care sa se reflecteze chipul celui iubit!
-Prietenia este ca Titanicul.o lovitura si se duce la fund.
-Un băieţel şi o fetiţă plângeau. Cineva-i întreabă : De ce plângeţi? Fetiţa : Păpuşa mea s-a rupt. Băieţelul : Păpuşa mea plânge!
-Un prieten adevărat îti vede prima lacrimă, o şterge pe a doua şi o opreşte pe a treia!
-Prietenia e un ocean pe care multi vor sa il strabata, dar pana la malul celalalt majoritatea se ineaca.

| ZambesteCuNoi a răspuns:

Http://diky.info/ro/status.php aici intru de fiecare data pentru ca sa-mi8 aleg un status cool