| claudiu22 a întrebat:

Salut,as vrea pe viitor urmez fac. d IT, ma pricep la calculatoare si alte tehnologii si chiar prind foarte repede, dar problema mea este matematica, nu prea ma descurc, si as vrea sa stiu daca pot sa urmez facultatea de IT fara sa stiu matematicaa asa bine.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De putut poti, insa ai sa te dai un pic cu capul de pereti la examene, cel putin daca faci automatica si calculatoare unde se fac vreo 2-3 semstre serioase de matematica.