| Allexxxxx0 a întrebat:

Salut, as vrea sa devin însoțitor de bord, dar nu cred ca o sa iau bacalaureatul, este nevoie de diploma de bac pentru acest job? Mai am o varianta, sunt bun pe marketing, chiar cumpărăm chestii și vindeam mai scump, idei de joburi fără bac la care sa ma potrivesc?

1 răspuns:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Însotitor de bord se caută numai fete cu aspect fizic plăcut, tu nu te incadrezi, cauta ti altceva de facut, tinichigiu auto, zidar faianțar, astea nu le face o fată.