| Anonim420420 a întrebat:

Salut, as vrea sa devin militar, sunt multe academii din care sa aleg, fiecare pe specialitatea ei. Ma poate ajuta cineva, a-mi usura munca, care academie si ce specializare sa aleg in cazul in care nu doresc matematica /fizica /contabilitate si alte chestii ce tin de matematicalaughing

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

La administratie dai din engleza si romana dar ai cursuri de matematica si contabilitate. Deci n-ai cum!

| Demidol a răspuns:

Daca nu vrei matematica/fizica "si alte chestii ce tin de matematica", nu vrei nici sa devii militar. Nu poti.